facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 66 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/09/1816:300-3
2.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/09/1816:301-1
3. Κ18-1ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1818:303-4
4. Κ18-1ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1819:001-1
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/10/1816:000-1
6. Κ18-1ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/10/1818:300-0
7.Κ14-02ος-Όμιλος (2η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1818:303-0 α.α.
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη10/10/1816:301-1
9.Κ14-02ος-Όμιλος (3η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1810:301-0
10. Κ18-1ος-Ομιλος (4η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/10/1811:303-2
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/10/1816:001-1
12. Κ18-1ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1809:300-3
13.Κ14-02ος-Όμιλος (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1816:450-2
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1816:001-0
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/10/1816:004-1
16. Κ18-1ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/10/1817:005-0
17.Κ14-02ος-Όμιλος (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή28/10/1818:000-2
18. Κ18-1ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/11/1812:000-6
19.Κ12-2ος Όμιλος (2η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/11/1814:001-2
20.Κ14-02ος-Όμιλος (5η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/11/1817:151-4
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/11/1815:003-2
22. Κ18-1ος-Ομιλος (8η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/11/1810:153-0
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/11/1815:000-0
24.Κ14-02ος-Όμιλος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/11/1818:001-1
25.Κ14-02ος-Όμιλος (7η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/11/1813:001-2
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/11/1815:001-3
27.Κ12-2ος Όμιλος (3η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή18/11/1817:302-1
28. Κ18-1ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1818:153-1
29.Κ14-02ος-Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/11/1812:304-0
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/11/1815:001-0
31. Κ18-1ος-Ομιλος (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/11/1818:001-0
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/12/1815:000-1
33.Κ14-02ος-Όμιλος (9η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/12/1815:150-5
34.Κ12-2ος Όμιλος (4η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/12/1816:450-1
35.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/12/1815:002-1
36.Κ14-02ος-Όμιλος (10η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/12/1810:002-1
37. Κ18-1ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/12/1818:000-6
38.Κ12-2ος Όμιλος (5η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο15/12/1810:301-1
39.Κ14-02ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/12/1813:300-3
40.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο15/12/1815:003-3
41. Κ18-1ος-Ομιλος (13η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/12/1818:305-1
42.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/12/1815:001-2
43.Κ14-02ος-Όμιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/01/1913:303-0
44.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο12/01/1915:002-1
45.Κ12-2ος Όμιλος (6η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1915:302-0
46.Κ14-02ος-Όμιλος (13η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1910:000-10
47.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1915:001-2
48.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/01/1918:002-4
49.Κ12-2ος Όμιλος (7η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/01/1910:306-0
50.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/01/1915:001-2
51.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1918:002-1
52.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1919:306-0
53.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/02/1915:003-0
54.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/02/1918:001-3
55.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1909:000-4
56.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/02/1909:302-1
57.Κ12-2ος Όμιλος (8η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1914:000-0
58.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1915:003-0
59.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1912:302-0
60.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1915:000-2
61.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/02/1918:002-0
62.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1910:002-3
63.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/02/1915:002-2
64.Κ12-2ος Όμιλος (9η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή24/02/1916:304-0
65.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/03/1910:002-1
66.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1915:001-1
67.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1918:000-1
68.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/03/1909:003-3
69.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/03/1910:003-2
70.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1915:300-3
71.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/03/1915:303-1
72.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1915:302-1
73.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1918:001-0
74.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1912:303-0
75.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1914:301-2
76.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/03/1915:301-5
77.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/03/1912:003-1
78.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1909:302-1
79.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1916:301-0
80.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1909:300-3 α.α.
81.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1916:303-2
82.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1909:003-0
83.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1913:002-2
84.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/04/1919:006-0
85.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (2η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1919:002-4
86.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/04/1916:300-3
87.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1909:300-2
88.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (3η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1911:004-0
89.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η φάση)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1913:002-4
90.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/05/1917:003-0
91.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/05/1910:001-0
92.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/05/1917:004-2
93.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/05/1919:004-0
94.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (8η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/05/1910:302-0
95.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1918:000-4
96.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η φάση)ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη22/05/1918:000-2
97.Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/05/1911:003-1
98.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.