facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

Πρώτο Προηγούμενο 379 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή10/09/1709:300-2 παρ.
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/09/1716:304-1
3.Νέων 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1719:156-0
4.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/09/1716:303-2
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1716:302-2
6.Νέων 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1709:003-4
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/10/1716:001-1
8.Νέων 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/10/1713:304-0
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1716:002-3
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:004-0
11.Νέων 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1718:300-0
12.Νέων 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/10/1718:003-0
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1715:000-1
14.Νέων 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1709:000-3
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/11/1715:002-1
16.Νέων 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/11/1710:304-0
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1715:000-2
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/11/1715:001-1
19.Νέων 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1717:300-9
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/11/1715:000-1
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1715:005-0
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1715:000-1
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο16/12/1715:001-1
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/01/1815:002-2
25.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο13/01/1815:001-2
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/01/1815:002-2
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/01/1815:001-2
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/02/1815:003-1
29.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/02/1815:001-0
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1815:001-2
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο03/03/1815:003-0
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/03/1815:303-1
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/03/1815:302-0
34.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/04/1816:302-2
35.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1816:301-3
36.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/04/1816:300-1
37.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/04/1817:000-1
38.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/05/1817:002-2
39.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο12/05/1817:001-2
40.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/05/1817:001-0
41.Νέων 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 00/00/0000:003-0 α.α.
42.Νέων 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
43.Νέων 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3-0 α.α.
44.Νέων 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.