facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Πρώτο Προηγούμενο 382 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:302-0
2. Κ18-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/09/1810:000-3
3.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1816:302-1
4.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη03/10/1816:000-0 (πεν: 5-3)
5.Κ14-04ος-Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/10/1811:002-0
6. Κ18-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:008-0
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:000-2
8.Κ12-6ος Όμιλος (1η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:000-0
9. Κ18-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1811:301-0
10.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:002-0
11.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:004-0
12.Κ14-04ος-Όμιλος (4η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:150-2
13. Κ18-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1818:304-0
14. Κ18-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1812:002-2
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/10/1816:001-0
16.Κ14-04ος-Όμιλος (1η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1818:008-0
17.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη31/10/1814:303-1
18.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:000-0
19.Κ12-6ος Όμιλος (2η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1817:302-1
20.Κ14-04ος-Όμιλος (5η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/11/1810:301-0
21.Κ14-04ος-Όμιλος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1817:002-1
22. Κ18-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1810:001-3
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:000-1
24.Κ12-6ος Όμιλος (3η φάση)ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο17/11/1814:308-1
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:002-3
26. Κ18-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1819:452-0
27.Κ14-04ος-Όμιλος (7η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1811:000-5
28. Κ18-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1813:000-4
29.Κ14-04ος-Όμιλος (8η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:006-0
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/11/1815:001-1
31.Κ14-04ος-Όμιλος (9η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο01/12/1813:001-3
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:000-0
33. Κ18-5ος-Ομιλος (11η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1817:308-0
34.Κ12-6ος Όμιλος (4η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1817:300-0
35.Κ14-04ος-Όμιλος (10η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1811:002-1
36. Κ18-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1813:000-5
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΡΟΥΦ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1815:000-1
38. Κ18-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο15/12/1809:0010-0
39.Κ14-04ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο15/12/1811:150-3
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:002-1
41.Κ12-6ος Όμιλος (5η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1810:301-3
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/12/1815:002-2
43.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1911:001-2
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:001-1
45.Κ14-04ος-Όμιλος (12η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1917:302-0
46.Κ12-6ος Όμιλος (6η φάση)ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή13/01/1911:001-1
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1915:000-1
48.Κ14-04ος-Όμιλος (13η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή20/01/1910:001-3
49.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1917:000-5
50.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1918:004-0
51.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:001-3
52.Κ12-6ος Όμιλος (7η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1917:152-1
53.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/02/1915:002-2
54.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1917:001-2
55.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1919:300-3
56.Κ12-6ος Όμιλος (8η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1911:000-1
57.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1911:000-3
58.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:000-4
59.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/02/1917:456-0
60.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1913:000-2
61.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:002-1
62.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/02/1915:003-0
63.Κ12-6ος Όμιλος (9η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1913:001-0
64.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:002-3
65.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/03/1917:001-1
66.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή03/03/1910:002-2
67.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1911:301-0
68.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/03/1913:151-0
69.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο16/03/1911:001-0
70.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1912:304-0
71.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1913:003-0
72.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1915:301-2
73.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/03/1911:000-0
74.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/03/1918:005-0
75.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1915:300-1
76.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1912:001-2
77.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/03/1918:450-1
78.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1919:000-0
79.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1913:001-2
80.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1916:303-3
81.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1918:305-0
82.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/04/1918:300-4
83.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (4η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΟΥΔΗ Κυριακή14/04/1910:302-0
84.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1916:302-1
85.Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (1η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1919:000-0
86.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕΚΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1913:300-5
87.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1915:001-0
88.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/04/1916:301-0
89.Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (2η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/04/1919:000-0
90.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/05/1914:300-5
91.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1914:301-1
92.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1917:001-0
93.Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (3η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1919:304-1
94.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/05/1911:001-0
95.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή12/05/1917:000-1
96.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/05/1918:003-0
97.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (8η φάση)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/05/1910:300-1
98.Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1916:300-1
99.Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η φάση)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/05/1913:005-1
100. Κ18-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ3-0 α.α.
101.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-3 α.α.