facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕΚ

Πρώτο Προηγούμενο 57 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1710:300-6
2.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕΚ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο07/10/1711:004-1
3.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (1η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1711:151-2
4.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο14/10/1709:300-9
5.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1710:003-4
6.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (2η φάση)ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1712:004-2
7.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (3η φάση)ΠΕΥΚΗ - ΑΕΚΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/11/1710:000-3
8.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕΚΓΟΥΔΗ Κυριακή05/11/1710:300-12
9.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕΚ - ΠΕΥΚΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο11/11/1709:305-1
10.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (4η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1710:000-2
11.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕΚΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1719:301-1
12.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΚ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο25/11/1711:151-2
13.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/12/1711:153-0
14.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (5η φάση)ΑΕΚ - ΠΟΨΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο02/12/1713:4511-0
15.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕΚ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο09/12/1711:303-2
16.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή17/12/1709:300-1
17.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (6η φάση)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1710:302-8
18.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (7η φάση)ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο13/01/1810:304-0
19.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Κυριακή21/01/1814:002-3
20.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (8η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή28/01/1813:450-7
21.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο03/02/1815:006-2
22.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (9η φάση)ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο10/02/1814:306-0
23.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΡΟΥΦ Κυριακή11/02/1818:302-3
24.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η φάση)ΑΕΚ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/02/1815:453-1
25.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΕΚ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Κυριακή25/02/1810:301-4
26.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕΚΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/03/1820:003-2
27.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο10/03/1810:305-2
28.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η φάση)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΚΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/03/1819:150-7
29.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/03/1811:152-4
30.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΕΚ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/03/1815:302-1
31.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η φάση)ΑΕΚ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/03/1817:006-0
32.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/03/1812:151-1
33.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1812:001-2
34.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΕΚ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο14/04/1810:304-2
35.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η φάση)ΑΕΚ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο14/04/1812:006-1
36.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΕΚ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/04/1810:304-0
37.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚΓΟΥΔΗ Κυριακή22/04/1810:000-1
38.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/04/1816:451-0
39.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο05/05/1812:001-1
40.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η φάση)ΑΕΚ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο05/05/1813:3010-0
41.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η φάση)ΑΕΚ - ΠΕΥΚΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο12/05/1815:0010-0
42.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΚΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/05/1815:453-0
43.Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕΚΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1811:002-5