facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

Πρώτο Προηγούμενο 74 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1810:002-0
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο15/09/1816:301-1 (πεν: 3-4)
3. Κ16-4ος-Ομιλος (1η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή23/09/1812:000-1
4.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη26/09/1816:003-1
5. Κ16-4ος-Ομιλος (3η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1812:453-3
6.Κ14-06ος-Όμιλος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1820:153-0
7.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1810:300-1
8.Κ12-8ος Όμιλος (1η φάση)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1813:153-0
9.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1816:003-2
10.Κ14-06ος-Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/10/1820:152-1
11. Κ16-4ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1814:000-7
12.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1812:451-2
13.Κ14-06ος-Όμιλος (4η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1818:153-2
14.Κ14-06ος-Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο27/10/1814:300-5
15. Κ16-4ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/10/1817:300-2
16.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/11/1815:001-2
17.Κ12-8ος Όμιλος (2η φάση)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο03/11/1817:300-5
18.Κ14-06ος-Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1820:000-2
19. Κ16-4ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1817:151-1
20. Κ16-4ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1817:151-1
21.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1812:151-1
22.Κ14-06ος-Όμιλος (6η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1817:301-1
23. Κ16-4ος-Ομιλος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1817:150-4
24.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1815:004-3
25.Κ12-8ος Όμιλος (3η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1818:457-0
26.Κ14-06ος-Όμιλος (7η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1820:151-2
27.Κ14-06ος-Όμιλος (8η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/11/1820:150-2
28.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1809:300-1
29. Κ16-4ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1818:455-0
30. Κ16-4ος-Ομιλος (11η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/12/1817:303-1
31.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1815:302-0
32.Κ12-8ος Όμιλος (4η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/12/1815:452-0
33.Κ14-06ος-Όμιλος (9η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΑΣΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1817:302-0
34. Κ16-4ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1817:152-1
35.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1815:303-2
36.Κ14-06ος-Όμιλος (10η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1817:451-0
37. Κ16-4ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη12/12/1816:002-3
38. Κ16-4ος-Ομιλος (13η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο15/12/1813:000-4
39.Κ12-8ος Όμιλος (5η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1817:156-0
40.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:002-1
41.Κ14-06ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1820:153-1
42.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1915:001-0
43. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1920:002-1
44.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1915:001-0
45.Κ12-8ος Όμιλος (6η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1918:452-0
46.Κ14-06ος-Όμιλος (12η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1920:001-10
47.Κ14-06ος-Όμιλος (13η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/01/1912:453-1
48. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1917:150-3
49. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/01/1909:004-0
50.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγ.)ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/01/1915:000-0
51.Κ12-8ος Όμιλος (7η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1918:300-1
52.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1917:153-0 α.α.
53.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1909:301-3
54. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1917:150-4
55. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1910:150-0
56.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1910:300-1
57.Κ12-8ος Όμιλος (8η φάση)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1912:001-3
58.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:002-0
59.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1918:451-0
60.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1912:301-1
61. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1920:152-0
62.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/02/1909:003-1
63.Κ12-8ος Όμιλος (9η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1912:452-0
64.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (19η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Κυριακή24/02/1911:000-3
65.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1911:001-1
66. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/03/1911:452-0
67.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1915:001-0
68. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/03/1914:300-3
69. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1911:000-0
70.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (21η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1909:000-3
71.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η φάση)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή17/03/1919:451-0
72.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1920:153-5
73. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή24/03/1911:002-3
74.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1910:455-0
75.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1910:450-1
76.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή31/03/1918:151-4
77. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1920:151-2
78.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (23η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1916:301-0
79.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1920:152-0
80. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/04/1919:003-0
81.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1920:150-2
82. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1911:003-1
83.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1914:000-0
84.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (4η φάση)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/04/1918:454-1
85.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1913:451-1
86.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1911:004-0
87.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1912:303-2
88.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/04/1916:304-0
89.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1909:005-0
90.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1917:000-3
91.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/05/1919:001-0
92.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/05/1917:150-1
93.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/05/1918:451-2
94.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (8η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/05/1910:305-1
95.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1915:002-1
96.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/05/1911:001-2
97. Κ16-4ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ3-0 α.α.