facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 56 από 387 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/09/1816:302-3
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/09/1816:301-1 (πεν: 4-3)
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/09/1816:301-2
4.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη26/09/1816:00
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΗ
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
19.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
25.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
29.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ