facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 145 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1716:300-3
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/09/1716:304-3
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:302-1
4.Παίδων 6ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1718:450-1
5.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (3η φάση)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη27/09/1716:001-0
6.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/09/1712:005-1
7.Παίδων 6ος Όμιλος (2η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1712:450-2
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1716:301-2
9.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/10/1714:451-6
10.Παίδων 6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/10/1710:001-0
11.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (1η φάση)ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή08/10/1712:003-3
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1716:152-0
13.Παίδων 6ος Όμιλος (4η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1711:004-0
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1716:002-0
15.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/10/1718:304-1
16.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1712:302-4
17.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (2η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1713:450-4
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1716:152-1
19.Παίδων 6ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1718:302-5
20.Παίδων 6ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/10/1717:301-4
21.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:000-0
22.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (3η φάση)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1718:4512-0
23.Παίδων 6ος Όμιλος (7η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1720:003-1
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1715:000-1
25.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1717:156-3
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/11/1715:001-1
27.Παίδων 6ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1719:000-0
28.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1720:303-2
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1715:000-0
30.Παίδων 6ος Όμιλος (9η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1717:152-4
31.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (4η φάση)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/11/1717:457-2
32.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1718:450-3
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1715:001-0
34.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/11/1717:302-1
35.Παίδων 6ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/11/1719:302-1
36.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (5η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1712:451-2
37.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1715:001-5
38.Παίδων 6ος Όμιλος (11η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1717:154-1
39.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1720:001-3
40.Παίδων 6ος Όμιλος (12η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1712:301-6
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/12/1715:001-0
42.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1719:004-1
43.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (6η φάση)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/12/1717:156-1
44.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1720:003-4
45.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1715:000-1
46.Παίδων 6ος Όμιλος (13η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1717:153-1
47.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:003-1
48.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/01/1812:450-1
49.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/01/1815:002-2
50.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/01/1819:002-0
51.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/01/1812:301-0
52.Παμπαίδων 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1818:450-2
53.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/01/1815:001-0
54.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (7η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/01/1819:000-1
55.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/01/1812:452-0
56.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (8η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/01/1817:154-0
57.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1815:001-0
58.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/02/1815:004-0
59.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/02/1817:301-1
60.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1812:301-3
61.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1818:301-3
62.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1812:003-0
63.Ακαδημιών 4ος Όμιλος (9η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/02/1816:152-3
64.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1815:000-0
65.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1817:150-4
66.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1820:001-2
67.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/02/1820:153-1
68.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1815:002-3
69.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1817:152-5
70.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/03/1817:302-0
71.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η φάση)ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/03/1815:307-0
72.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1817:152-0
73.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/03/1818:001-6
74.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/03/1815:301-0
75.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή18/03/1810:301-0
76.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1815:003-0
77.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1817:154-2
78.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/03/1815:152-2
79.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/03/1817:301-1
80.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/03/1819:000-5
81.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1816:300-2
82.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/03/1817:450-1
83.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η φάση)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1809:003-3
84.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1818:453-1
85.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/04/1810:003-2
86.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1814:151-2
87.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1816:301-1
88.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/04/1818:452-2
89.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/04/1810:301-0
90.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1820:153-2
91.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η φάση)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/04/1810:303-0
92.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/04/1816:300-0
93.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/04/1817:001-1
94.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/04/1819:151-4
95.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:005-0
96.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/05/1819:150-4
97.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/05/1820:305-1
98.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1817:002-2
99.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1819:155-3
100.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/05/1818:302-1
101.Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η φάση)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1810:305-0
102.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/05/1817:001-1