facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

Πρώτο Προηγούμενο 338 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/09/1816:300-2
2.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1816:306-0
3.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/10/1816:002-0
4.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1816:000-0
5.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1816:000-4
6.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1816:001-1
7.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη31/10/1814:303-2
8.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/11/1815:000-0
9.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1815:000-3
10.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1815:004-0
11.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή25/11/1815:002-1
12.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1815:004-0
13.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/12/1815:001-1
14.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο15/12/1815:004-0
15.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/12/1815:001-1
16.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1915:001-2
17.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο19/01/1915:004-0
18.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή27/01/1915:001-1
19.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1915:003-0
20.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1915:001-2
21.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1915:303-0
22.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/02/1915:002-0
23.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1915:304-1
24.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1915:302-1
25.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1915:300-2
26.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο30/03/1915:302-2
27.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/04/1916:301-2
28.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1916:303-1
29.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/04/1916:301-3
30.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο04/05/1917:001-0
31.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:002-1