facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 55 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/09/1716:301-5
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/09/1711:001-3 παρ.
3.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (3η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη27/09/1716:003-1
4.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/09/1716:302-3
5.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1711:000-1
6.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1716:003-3
7.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1715:002-0
8.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:002-0
9.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/11/1715:002-1
10.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη29/11/1716:003-0
11.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1715:003-0
12.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/12/1709:301-1
13.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/12/1709:302-1
14.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή07/01/1811:000-4
15.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/01/1815:001-1
16.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1812:003-1
17.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1811:301-1
18.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/02/1809:300-3
19.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/02/1811:000-1
20.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/03/1815:302-0
21.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή11/03/1815:300-1
22.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/03/1815:302-2
23.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1816:301-3
24.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/04/1811:001-1
25.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/04/1811:002-1
26.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/04/1810:007-1
27.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/05/1817:002-0