facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 160 από 388 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1816:300-1
2. Κ18-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1819:001-1
3. Κ18-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1811:002-3
4.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1816:450-0
5. Κ18-6ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1812:002-1
6.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1813:303-1
7. Κ18-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1811:002-1
8.Κ12-8ος Όμιλος (1η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1814:301-1
9.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1816:300-2
10. Κ18-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1810:303-1
11.Κ10-3ος Όμιλος (1η φάση)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1809:003-2
12. Κ18-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1812:450-5
13.Κ12-8ος Όμιλος (2η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1817:157-0
14.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1809:303-1
15.Κ10-3ος Όμιλος (2η φάση)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο10/11/1811:007-3
16.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:001-4
17. Κ18-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1818:453-2
18.Κ12-8ος Όμιλος (3η φάση)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/11/1818:300-3
19.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1812:152-1
20.Κ10-3ος Όμιλος (3η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή25/11/1809:001-3
21.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1811:000-1
22. Κ18-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1818:001-2
23. Κ18-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1820:000-2
24.Κ12-8ος Όμιλος (4η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/12/1820:005-0
25.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1815:302-0
26.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/12/1815:300-1
27. Κ18-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/12/1819:453-0 α.α.
28.Κ10-3ος Όμιλος (4η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή09/12/1814:001-3
29. Κ18-6ος-Ομιλος (13η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/12/1811:002-4
30.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1815:002-0
31.Κ12-8ος Όμιλος (5η φάση)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1817:151-7
32.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/01/1911:000-4
33.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1911:001-2
34.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1909:300-1
35.Κ12-8ος Όμιλος (6η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1918:452-0
36.Κ10-3ος Όμιλος (5η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1916:45
37.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/01/1917:154-2
38.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (14η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1915:004-0
39. Κ18-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α
40.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
41.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
42.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
43.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (19η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
44.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
45.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (21η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
46.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
47.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (23η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
48.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (24η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
49.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (25η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
50.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (26η αγ.)ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
51.Κ10-3ος Όμιλος (6η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
52.Κ10-3ος Όμιλος (7η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΟΨ
53.Κ10-3ος Όμιλος (8η φάση)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
54.Κ10-3ος Όμιλος (9η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
55.Κ12-8ος Όμιλος (7η φάση)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
56.Κ12-8ος Όμιλος (8η φάση)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
57.Κ12-8ος Όμιλος (9η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
58.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
59.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
60.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
61.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
62.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
63.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
64.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
65.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
66.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ