facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΜΑΤΕΡΟ

Πρώτο Προηγούμενο 220 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/09/1816:303-2 παρ.
2. Κ18-1ος-Ομιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1813:000-1
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1816:302-0
4. Κ16-2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή23/09/1811:003-0
5. Κ18-1ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/09/1811:300-1
6.Κ14-02ος-Όμιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/09/1813:156-1
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/09/1816:301-4
8.Κ14-02ος-Όμιλος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1809:300-5
9. Κ18-1ος-Ομιλος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1813:006-0
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1816:001-4
11. Κ16-2ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή07/10/1810:004-0
12.Κ12-2ος Όμιλος (1η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/10/1813:000-5
13.Κ14-02ος-Όμιλος (3η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1814:005-2
14. Κ18-1ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1815:303-4
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο13/10/1816:002-6
16. Κ16-2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1820:301-2
17.Κ14-02ος-Όμιλος (4η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1809:302-4
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1816:004-1
19. Κ18-1ος-Ομιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1810:001-1
20. Κ16-2ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1812:000-0
21. Κ16-2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο27/10/1817:001-0
22. Κ18-1ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/10/1818:303-3
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή28/10/1815:001-2
24. Κ18-1ος-Ομιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/11/1812:300-2
25.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/11/1815:001-2
26.Κ14-02ος-Όμιλος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/11/1815:304-0
27. Κ16-2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή04/11/1810:004-1
28.Κ12-2ος Όμιλος (2η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/11/1817:003-0
29. Κ18-1ος-Ομιλος (8η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/11/1810:001-0
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1815:001-2
31. Κ16-2ος Όμιλος (8η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1818:006-2
32.Κ14-02ος-Όμιλος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/11/1818:001-1
33. Κ18-1ος-Ομιλος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/11/1811:303-0
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/11/1815:001-1
35. Κ16-2ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή18/11/1810:307-1
36.Κ12-2ος Όμιλος (3η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή18/11/1817:302-1
37.Κ14-02ος-Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/11/1818:004-1
38. Κ18-1ος-Ομιλος (10η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/11/1810:002-3
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/11/1815:000-2
40. Κ16-2ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/11/1817:151-0
41.Κ14-02ος-Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/11/1818:001-4
42. Κ18-1ος-Ομιλος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/12/1811:302-0
43.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/12/1815:003-0
44.Κ12-2ος Όμιλος (4η φάση)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1816:451-3
45. Κ16-2ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή02/12/1810:302-2
46.Κ14-02ος-Όμιλος (9η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/12/1819:451-2
47.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/12/1815:000-2
48.Κ14-02ος-Όμιλος (10η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/12/1818:002-3
49. Κ16-2ος Όμιλος (12η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/12/1809:303-1
50. Κ18-1ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/12/1818:000-6
51. Κ16-2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη12/12/1817:003-4
52.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/12/1815:002-0
53.Κ14-02ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/12/1818:305-0
54.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/12/1815:000-0
55. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο12/01/1910:301-1
56. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1911:303-0
57.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1915:006-0
58.Κ12-2ος Όμιλος (6η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1917:301-0
59.Κ14-02ος-Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή13/01/1919:008-1
60.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/01/1915:000-1
61. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1918:002-4
62.Κ14-02ος-Όμιλος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/01/1918:001-1
63. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/01/1910:301-0
64.Κ12-2ος Όμιλος (7η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο26/01/1910:300-0
65. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/01/1911:303-2
66.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/01/1915:002-0
67. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/01/1916:004-0
68. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/02/1909:451-1
69. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/02/1911:304-3
70.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/02/1918:001-0
71.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/02/1911:005-3
72. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/02/1911:302-1
73.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1912:000-1
74.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/02/1915:002-1
75. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο09/02/1918:451-0
76.Κ12-2ος Όμιλος (8η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/02/1910:004-3
77.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/02/1910:002-0
78. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/02/1912:300-3
79. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/02/1911:302-1
80.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/02/1915:001-3
81. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/02/1911:300-2
82.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο23/02/1914:002-3
83.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/02/1915:007-0
84. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1919:151-2
85. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1909:002-0
86.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/03/1910:002-1
87.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1915:000-2
88.Κ12-2ος Όμιλος (9η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1918:002-3
89. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/03/1920:009-0
90.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/03/1915:302-1
91. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/03/1911:301-3
92.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1913:001-1
93.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η φάση)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/03/1918:001-1
94. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/03/1910:305-0
95.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1915:302-3
96. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο23/03/1919:002-1
97. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/03/1911:302-4
98.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/03/1915:304-0
99.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/03/1918:002-3
100.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/03/1910:001-1
101. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/03/1911:300-2
102. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1911:003-0
103. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/04/1913:002-2
104.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1920:152-2
105.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η φάση)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/04/1913:305-0
106.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/04/1916:300-1
107.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/04/1910:001-3
108. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/04/1911:302-1
109.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/04/1916:302-1
110.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (4η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή14/04/1910:000-2
111. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή14/04/1911:300-5
112.Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 1η Αγωνιστική (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/04/1911:300-2
113.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η φάση)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1912:003-0
114.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/04/1916:302-1
115.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1914:002-1
116.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/05/1910:001-1
117.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/05/1911:005-1
118.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/05/1916:001-3
119.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/05/1919:304-0
120.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/05/1916:309-0
121.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/05/1917:001-7
122.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/05/1910:002-0
123.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (8η φάση)ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1915:000-5
124.Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/05/1911:301-3
125. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ3-0 α.α.