facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/09/1717:001-0
2.Παίδων 5ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/09/1709:450-0
3.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/09/1716:302-1
4.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο30/09/1712:000-3
5.Νέων 5ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο30/09/1713:302-2
6.Παίδων 5ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο30/09/1715:301-2
7.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή01/10/1716:302-0
8.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (3η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη04/10/1715:453-1
9.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (1η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο07/10/1711:004-4
10.Παίδων 5ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1711:000-4
11.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή08/10/1710:001-0
12.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/10/1716:002-0
13.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο14/10/1709:300-9
14.Νέων 5ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/10/1713:152-2
15.Παίδων 5ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/10/1715:002-1
16.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/10/1716:002-2
17.Παίδων 5ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/10/1711:001-3
18.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (2η φάση)ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1712:004-2
19.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:005-1
20.Νέων 5ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/10/1713:152-0
21.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/10/1716:002-1
22.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (4η φάση)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη25/10/1715:301-2
23.Παίδων 5ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο28/10/1714:300-0
24.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή29/10/1715:002-1
25.Νέων 5ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/11/1709:300-2
26.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/11/1709:302-2
27.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (3η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/11/1711:003-1
28.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή05/11/1715:002-2
29.Παίδων 5ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/11/1719:150-3
30.Νέων 5ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/11/1709:004-0
31.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/11/1713:004-0
32.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1715:000-1
33.Νέων 5ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/11/1709:303-2
34.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (4η φάση)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/11/1710:000-2
35.Παίδων 5ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/11/1713:151-1
36.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/11/1715:004-1
37.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (5η φάση)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη22/11/1714:302-3 παρ.
38.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο25/11/1709:001-1
39.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο25/11/1715:000-3
40.Παίδων 5ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή26/11/1709:005-1
41.Νέων 5ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/11/1714:301-1
42.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (5η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο02/12/1710:003-1
43.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Σάββατο02/12/1711:301-6
44.Νέων 5ος Όμιλος (9η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/12/1709:000-5
45.Παίδων 5ος Όμιλος (11η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/12/1710:451-2
46.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή03/12/1715:003-1
47.Παίδων 5ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο09/12/1709:002-3
48.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/12/1715:002-2
49.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή10/12/1710:001-3
50.Νέων 5ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή10/12/1718:304-1
51.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (6η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/12/1710:304-1
52.Νέων 5ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/12/1711:001-1
53.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1712:005-0
54.Παίδων 5ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο16/12/1718:302-1
55.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/12/1715:002-0
56.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (6η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη20/12/1714:301-1 (πεν: 7-6)
57.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο06/01/1815:003-0
58.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Κυριακή07/01/1817:301-0
59.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (7η φάση)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη10/01/1815:002-3
60.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/01/1818:303-0
61.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (7η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή14/01/1810:301-3
62.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή14/01/1815:000-2
63.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή14/01/1818:302-2
64.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/01/1810:302-2
65.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/01/1811:005-3
66.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή21/01/1813:000-2
67.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή21/01/1815:002-1
68.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο27/01/1810:001-2
69.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (8η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/01/1811:003-0
70.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/01/1820:300-1
71.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή28/01/1809:301-1
72.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή28/01/1815:001-4
73.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (7η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη31/01/1814:300-0
74.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο03/02/1809:306-0
75.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/02/1815:001-1
76.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/02/1815:000-4
77.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή04/02/1815:002-3
78.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (9η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/02/1810:000-3
79.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/02/1819:001-3
80.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή11/02/1815:001-2
81.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1819:300-2
82.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο17/02/1812:002-1
83.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/02/1810:002-3
84.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/02/1815:000-1
85.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1812:001-2
86.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/02/1820:300-2
87.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο03/03/1815:001-0
88.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/03/1818:302-2
89.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή04/03/1815:001-1
90.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/03/1817:150-2
91.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/03/1809:300-7
92.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/03/1811:001-1
93.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1815:301-4
94.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1817:152-0
95.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/03/1811:452-0
96.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/03/1811:300-1
97.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο17/03/1815:302-2
98.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή18/03/1817:001-1
99.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1817:154-2
100.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (8η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤετάρτη21/03/1818:000-2
101.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο24/03/1810:002-2
102.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η φάση)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/03/1810:303-1
103.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1813:301-1
104.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο24/03/1816:003-0
105.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/03/1816:301-1
106.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Τετάρτη28/03/1817:002-1
107.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο31/03/1810:000-2
108.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο31/03/1811:001-1
109.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1811:000-0
110.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο31/03/1816:302-0
111.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή01/04/1817:003-1
112.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο14/04/1810:001-2
113.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η φάση)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/04/1810:301-1
114.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/04/1813:303-0
115.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/04/1815:303-1
116.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή15/04/1816:301-1
117.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Σάββατο21/04/1811:301-6
118.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η φάση)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/04/1816:452-2
119.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/04/1816:301-0
120.Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/04/1820:302-4
121.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή29/04/1817:002-1
122.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο05/05/1812:302-2
123.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο05/05/1817:003-1
124.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή06/05/1810:002-2
125.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η φάση)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/05/1813:001-1
126.Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1813:300-4
127.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο19/05/1810:002-0
128.Νέων 5ος Όμιλος (2η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ0-3 α.α.
129.Παίδων 5ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.