facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 388 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο22/09/1817:004-0
2.Κ18-3ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1820:303-0
3.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/09/1816:301-0
4.Κ14-4ος-Όμιλος (1η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο29/09/1809:002-1
5.Κ16-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/09/1812:001-4
6.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή30/09/1816:301-1
7.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη03/10/1816:001-0
8.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1816:003-1
9.Κ14-4ος-Όμιλος (2η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή07/10/1809:451-3
10.Κ16-6ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή07/10/1817:001-2
11.Κ12-6ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο13/10/1809:302-1
12.Κ14-4ος-Όμιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1811:152-0
13.Κ16-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο13/10/1813:000-3
14.Κ18-3ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1820:004-0
15.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/10/1816:001-4
16.Κ18-3ος-Ομιλος (2η αγ.)ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Τετάρτη17/10/1816:003-2
17.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο20/10/1816:00
18.Κ16-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00
19.Κ14-4ος-Όμιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/10/1810:15
20.Κ18-3ος-Ομιλος (5η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/10/1818:30
21.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
22.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
23.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
24.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
25.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
27.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
28.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
29.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
30.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
32.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
33.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
34.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
35.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
36.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
37.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
38.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
39.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
40.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
41.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
42.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
43.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
44.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
45.Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
46.Κ12-6ος Όμιλος (2η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
47.Κ12-6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
48.Κ12-6ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
49.Κ12-6ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
50.Κ12-6ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
51.Κ12-6ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
52.Κ12-6ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚ
53.Κ12-6ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΟΨ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
54.Κ14-4ος-Όμιλος (5η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
55.Κ14-4ος-Όμιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
56.Κ14-4ος-Όμιλος (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
57.Κ14-4ος-Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
58.Κ14-4ος-Όμιλος (9η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
59.Κ14-4ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
60.Κ14-4ος-Όμιλος (12η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
61.Κ14-4ος-Όμιλος (13η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
62.Κ16-6ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
63.Κ16-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
64.Κ16-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
65.Κ16-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
66.Κ16-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
67.Κ16-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
68.Κ16-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
69.Κ18-3ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
70.Κ18-3ος-Ομιλος (7η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
71.Κ18-3ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
72.Κ18-3ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
73.Κ18-3ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
74.Κ18-3ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
75.Κ18-3ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
76.Κ18-3ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ