facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 70 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ & ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.3η ΦΑΣΗΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤετάρτη25/09/1916:000-0 (πεν: 6-5)
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣάββατο28/09/1916:300-0
3.Κ18-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο28/09/1918:450-0
4.Κ16-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο28/09/1920:150-2
5.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚυριακή29/09/1916:300-1
6.Κ14-4ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο05/10/1910:153-5
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο05/10/1916:150-1
8.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο05/10/1920:1510-0
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή06/10/1911:001-0
10.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή06/10/1913:151-0
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή06/10/1916:152-0
12.Κ18-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή06/10/1918:302-0
13.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή06/10/1920:151-0
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο12/10/1916:003-1
15.Κ18-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο12/10/1918:157-0
16.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο12/10/1920:154-2
17.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή13/10/1910:152-1
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή13/10/1916:001-0
19.Κ18-6ος-ΟμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή13/10/1918:151-4
20.Κ18-6ος-ΟμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή13/10/1920:150-3
21.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο19/10/1916:00
22.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/10/1914:00
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή20/10/1916:15
24.4η ΦΑΣΗΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤετάρτη23/10/1915:30