facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


epsath summer camp participation

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΙΣ 20/02/2018, 15/2/2018 17:59
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  – 2004   Την ΤΡΙΤΗ 20/2/2017 και ώρα 15:30, καλούνται στο γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)   ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΖΑΡΚΑΛΗΣ, ΤΖΟΡΤΖΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ), ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΜΠΙΜ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΣ.ΑΘΗΝΩΝ, 12/2/2018 10:00
 Γνωρίζουμε στα σωματεία μας ότι το ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 17-18-19/2/2018  ΔΕΝ έχουν προγραμματιστεί να διεξαχθούν αγώνες των Πρωταθλημάτων της Ένωσης.(ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ και ΥΠΟΔΟΜΩΝ).   Το ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2 τις πρωϊνές ώρες θα διεξαχθούν οι αγώνες των ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ που αναβλήθηκαν ή διακόπηκαν εξ΄αιτίας των καιρικώ... περισσότερα...
ΟΜΙΛΟΙ Β΄ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ, 30/1/2018 13:21
 Ενημερώνουμε όλα τα ενδιαφερόμενα σωματεία μας, ότι στην ενότητα "ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΕΝΤΥΠΑ", έχουν αναρτηθεί οι Όμιλοι της Β' Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017 - 2018.... περισσότερα...

epsathfb Mediterranean College ΙΕΚ ΑΛΦΑ ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/02/1814:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/02/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
3.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο17/02/1812:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/02/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/02/1809:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/02/1809:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.7-0
5η αγωνιστική
7.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο17/02/1812:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/02/1809:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/02/1811:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/02/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.