facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Summer Camp 16

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΙΣ 24/05/2016, 20/5/2016 10:33
 Την ΤΡΙΤΗ 24/05/2016 και ώρα 18:00, καλούνται, στο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ε. στη Νέα Κηφισιά, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές για φιλικό αγώνα της  ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ με την αντίστοιχη ομάδα της ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ε.:   ΜΑΝΤΑΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ΜΑΝΙΑΤΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΑΝΔΡΕΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ),   ΝΤΟΗ, ΚΥΡΙΤΣΑΣ( ΙΑΣΩΝ), ΤΖΑΒΙ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2016-2017, 20/5/2016 06:29
 Γνωρίζουμε στα σωματεία μας τις περιόδους εγγραφών - μετεγγραφών των ερασιστεχνών ποδοσφαιριστών για την αγωνιστική περίοδο 2016 - 2017, όπως αυτές οριοθετήθηκαν απο την Εκτελεστική Επιτροπή της Ε.Π.Ο..   Αποδέσμευση: Από 01.07.2016 έως 31.08.2016.       Υποσχετική: Από 01.07/2016 έως 31.08.2016 και από 01.01.2017 έως 31.01.2017.                                                                 ... περισσότερα...
ΒΕΒΑΙΩΣEIΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ, ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΣ 16 & 30/03/2016, ΚΑΘΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΙΣ 15/03/2016, 09/5/2016 14:27
 Ενημερώνουμε όλους τους ενδιαφερόμενους ποδοσφαιριστές της Περιφερειακής Ομάδας ΝΕΩΝ, ότι παραλήφθηκαν και είναι έτοιμες προς διάθεση, οι βεβαιώσεις για τη δικαιολόγηση των απουσιών για τους αγώνες στις 16/03/2016 και στις 30/03/2016, καθώς και για την προπόνηση στις 15/03/2016.    Τις βεβαιώσεις μπορούν να τις παραλαμβάν... περισσότερα...

epsathfb Mediterranean College ΙΕΚ ΞΥΝΗ

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη25/05/1617:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
Παμπαίδων 10ος Όμιλος Β΄Φάση
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη25/05/1618:30ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.
Ακαδημιών 11ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Τρίτη24/05/1617:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-5
Ακαδημιών 12ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη25/05/1618:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξης
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/05/1617:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.