facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ-ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ, 30/1/2015 14:48
            Υπενθυμίζουμε στα σωματεία μας, ότι το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ πριν την ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ, 21 & 22/02/2015, θα διεξαχθούν αγώνες για την     Α’ Κατηγορία, για το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ και τον συμπληρωματικό όμιλο του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ, προκειμένου τα πρωταθλήματα αυτά να ολοκληρωθούν στις ημερομηνίες που έχουν προκαθορι... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ Μ.Ο. ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΙΣ 03/02/2015, 29/1/2015 17:18
  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001.      Την ΤΡΙΤΗ 03/02/2014 και ώρα 15:30, καλούνται, στο γήπεδο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες), οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, για προπόνηση  προεπιλογής της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ:     ΛΑΠΠΑΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΤΣΕΛΙΟΣ, Α... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΛΗΞΗ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, 28/1/2015 12:26
            Γνωρίζουμε στα σωματεία μας, ότι η λήξη της μετεγγραφικής περιόδου του Ιανουαρίου 2015, μεταφέρθηκε μέχρι και τη ΔΕΥΤΕΡΑ 02/02/2015.                Εφιστούμε, όμως, την προσοχή των σωματείων, ότι υπάρχει το ενδεχόμενο, εφόσον κατατεθεί μεγάλος αριθμός αιτήσεων τις τελευταίες ημέρες, να μην είναι δυνατή η αποστολή των ... περισσότερα...

epsathfb Δημήτρης Φαραντούρης

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-2
2.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-0
3.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
4.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
5.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
Α Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο31/01/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
7.ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο31/01/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
8.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
Β Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
10.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
11.ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/01/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-0
Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/01/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-3
13.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0
14.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
15.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-0
Β Κατηγορία - 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο31/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
17.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/01/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
18.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
Γ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/01/1515:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-7
20.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
21.ΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1
Γ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.4-0
23.ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/01/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
Γ Κατηγορία - 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-3
25.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
26.ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
Γ Κατηγορία - 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΛΑΤΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Χ.2-0
28.ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
Νέων - 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1509:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-1
30.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο31/01/1511:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0
31.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο31/01/1511:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-3
32.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο31/01/1512:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-2
33.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο31/01/1514:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-1
Νέων - 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1509:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
35.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/01/1509:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-0
36.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1511:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
37.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο31/01/1511:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
38.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/01/1517:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-2
39.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/01/1517:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1
Νέων - 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο31/01/1510:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.4-3
41.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕΚΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/01/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
42.ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/01/1512:00ΔΡΙΒΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0
43.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο31/01/1516:00ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΔΗΜΑΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
44.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/01/1517:30ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-1
45.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο31/01/1520:15ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
Νέων - 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο31/01/1509:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-4
47.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/01/1510:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
48.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο31/01/1510:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-1
49.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο31/01/1511:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
50.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο31/01/1513:15ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-1
51.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-1
Νέων - 5ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο31/01/1509:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΔΗΜΑΣ Ν.2-3
53.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/01/1510:30ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-1
54.ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο31/01/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
55.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/01/1512:15ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α.2-0
56.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/01/1517:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α.0-0
Νέων - 6ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/01/1509:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
58.ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1510:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
59.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/01/1510:45ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Χ.1-0
60.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/01/1511:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-3 α.α.
61.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/01/1519:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
62.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/01/1519:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΠΑΙΔΩΝ 5Ος - ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο31/01/1509:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
64.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο31/01/1511:00ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.0-2
65.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/01/1511:00ΙΣΣΑ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ.0-3
66.ΑΕΚ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο31/01/1514:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.3-0
Παίδων - 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/01/1509:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.3-1
68.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/01/1509:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-2
69.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/01/1512:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.6-1
70.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1512:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.6-1
71.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/01/1517:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.0-0
72.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/01/1517:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Παίδων - 2ος ¨Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο31/01/1509:45ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-2
74.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1511:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΑΒΒΙΔΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-4
75.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/01/1511:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
Παίδων - 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/01/1510:30ΤΑΓΗΣ Α.3-0
77.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/01/1512:30ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-2
78.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/01/1512:450-2
79.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/01/1517:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2
80.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο31/01/1518:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-0
Παίδων - 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1511:30ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
82.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/01/1511:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Ε.0-4
83.ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο31/01/1513:00ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.1-1
84.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/01/1519:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
Παίδων - 6ος Όμιλος (ΝΕΟΣ)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
85.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/01/1511:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-1
86.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο31/01/1517:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΣΣΑΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-8
Παμπαίδων 7ος Όμιλος (ΝΕΟΣ)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
87.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο31/01/1509:30ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.1-2
88.ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο31/01/1511:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0
89.ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1519:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-8
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
90.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1517:30ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ Α.1-4
91.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1519:00ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ Α.
92.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1519:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
93.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/01/1510:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-0
94.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο31/01/1511:00ΔΗΜΑΣ Ν.2-0
95.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1517:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-2
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
96.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/01/1510:00ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.2-1
97.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/01/1510:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-0
98.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/01/1511:30ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.
99.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο31/01/1517:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-9
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
100.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/01/1509:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-3
101.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/01/1514:15ΤΑΓΗΣ Α.1-1
102.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/01/1517:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-6
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
103.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/01/1510:30ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.5-0
104.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο31/01/1510:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-1
105.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/01/1512:45ΣΤΑΣΗΣ Χ.1-0
106.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1517:30ΤΣΑΦΟΣ Β.0-4
Ακαδημιών 6ος Όμιλος (ΝΕΟΣ)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
107.ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1519:00ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
2.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
3.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/02/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
5.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή01/02/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
6.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/02/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
7.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
Β Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή01/02/1511:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
9.ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1512:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.
10.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
11.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ.
Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή01/02/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
14.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/02/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β.
15.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/02/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
16.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.
Β Κατηγορία - 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/02/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
18.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/02/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
19.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.
20.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή01/02/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
Γ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1509:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.
23.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΤΑΓΗΣ Α.
24.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1512:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
25.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/02/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΙΣΣΑ Α.
Γ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/02/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
27.ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/02/1511:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
28.ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1511:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΑΣ Ν.
29.ΑΡΙΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/02/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΓΑΚΗΣ Α.
Γ Κατηγορία - 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
31.ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/02/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.
32.ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.
33.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/02/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
Γ Κατηγορία - 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1509:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.
35.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/02/1510:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.
36.ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/02/1511:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.
37.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/02/1511:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
38.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/02/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
44o ΚΥΠΕΛΛΟ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη04/02/1515:00
40.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη04/02/1515:00
Νέων - 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/02/1512:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
42.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/02/1518:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
Νέων - 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/02/1518:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.
Νέων - 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΒΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή01/02/1517:30ΔΗΜΑΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
Νέων - 6ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1519:15ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.
Παίδων - 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1517:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.
Παίδων - 2ος ¨Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή01/02/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.
48.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
49.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/02/1519:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΑΒΒΙΔΗΣ Ι.
Παίδων - 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1517:30ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
51.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/02/1517:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΙΣΣΑΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.
Παίδων - 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/02/1517:30ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
53.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1517:30ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Ε.
54.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή01/02/1520:15ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.
Παμπαίδων 7ος Όμιλος (ΝΕΟΣ)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/02/1509:30ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή01/02/1510:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
57.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή01/02/1511:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΣΣΑΣ Α., ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/02/1513:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/02/1517:30ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
Ακαδημιών 6ος Όμιλος (ΝΕΟΣ)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.
61.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/02/1512:30ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.