facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Καλοκαιρινό Τουρνουά Υποδομών

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΕΝΔΙΑΜΕΣΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ, 20/5/2019 15:00
 Από την κλήρωση προέκυψε η εξής σειρά των ομάδων στη γενική κατάταξη στις κατηγορίες   Α΄Κατηγορία:  1ος ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ,  2ος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ   Β΄Κατηγορία:  1ος ΠΑΠΑΓΟΣ, 2ος ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, 3ος  ΚΑΜΑΤΕΡΟ   Γ΄Κατηγορία:  1ος ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧ,  2ος ΤΑΤΑΥΛΑ,  3ος ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, 4ος ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ.           ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, 20/5/2019 10:45
 Η κλήρωση των αγώνων (παρ-πεν), των σωματείων της Γ΄Κατηγορίας για την άνοδο στη Β΄Κατηγορία ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:   ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ   ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ   Οι αγώνες θα διεξαχθούν το ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5/2019 και ώρα 16:45 σε γήπεδα που θα ανακοινωθούν με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα.... περισσότερα...
ΒΕΒΑΙΩΣEIΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-14 (ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΣ 27/03 & ΣΤΙΣ 10/04/2019) & Κ-16 (ΓΙΑ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 20/03/2019), 17/5/2019 10:53
 Ενημερώνουμε όλους τους ενδιαφερόμενους ποδοσφαιριστές των Μικτών μας Ομάδων Κ-14 & Κ-16, ότι παραλήφθηκαν και είναι έτοιμες προς διάθεση, οι βεβαιώσεις για τη δικαιολόγηση των απουσιών για τους αγώνες, της μεν Κ-14, στις 27/03/2019 (με Ε.Π.Σ. Κυκλάδων) και στις 10/04/2019 (με Ε.Π.Σ. Αχαΐας), της δε Κ-16, στις 20/03/2019 (με Ε.Π.Σ. Ηρακλείου).   Τις β... περισσότερα...

epsathfb ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία κατάταξη (θέσεις 27-28 γεν.κατάταξης)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/05/1916:45ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή19/05/1917:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1917:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή19/05/1917:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/05/1917:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.4-1
K18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/05/1918:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
7.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΡΟΥΦ Κυριακή19/05/1919:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0 (πεν: 6-7)
K16 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1918:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-0 (πεν: 4-3)
9.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/05/1918:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-2
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1910:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.9-0
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1912:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-1
12.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1913:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-1
13.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1913:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
14.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/05/1914:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-2
15.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-3
16.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/05/1920:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-3
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/05/1909:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-5
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/05/1912:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1
19.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1914:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0 α.α.
20.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/05/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.4-0
21.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/05/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-5
22.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1916:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
23.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/05/1917:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/05/1909:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-1
25.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/05/1910:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
26.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Κυριακή19/05/1911:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
27.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/05/1912:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
28.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/05/1915:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
30.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/05/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/05/1910:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
32.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1912:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
33.ΙΑΣΩΝ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1913:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
34.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1916:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2
35.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/05/1918:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-4
36.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1918:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
37.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/05/1918:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1909:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-3
39.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1910:30ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.2-3
40.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/05/1913:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0
41.ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1915:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-5
42.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/05/1918:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-2
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/05/1909:30ΜΠΕΝΟΣ Α.2-1
44.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1913:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
45.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/05/1919:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
46.ΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Κυριακή19/05/1910:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
47.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/05/1913:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-1
49.ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/05/1912:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
50.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/05/1913:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
51.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/05/1914:303-0 α.α.
52.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1910:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/05/1911:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-2
54.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1911:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-0
55.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1912:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-6
56.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/05/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
57.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1913:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/05/1910:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.2-1
59.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/05/1910:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-2
60.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
61.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1916:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΡΟΥΦ 2ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο18/05/1911:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.4-0
63.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1916:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-5
64.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/05/1917:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-4
65.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/05/1911:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-0
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-4
67.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο18/05/1911:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-1
68.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/05/1914:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-2
69.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/05/1910:45ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
70.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΟΨΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή19/05/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.8-0
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/05/1910:30ΜΟΣΧΟΣ Α.1-2
72.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/05/1912:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-1
73.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1914:15ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
74.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1911:45ΓΚΙΚΑΣ Φ.4-1
75.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/05/1917:003-0 α.α.
Κ10-1ος Όμιλος
(16η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή19/05/1910:00ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.9-5
77.ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝALMAΚυριακή19/05/1910:00ΛΩΝΗ Ε.8-0
78.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή19/05/1911:00ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.4-5
79.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή19/05/1913:00ΜΠΕΝΟΣ Α.10-1
Κ10-2ος Όμιλος
(16η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
80.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1910:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
81.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1911:30ΘΩΜΑΣ Π.2-4
82.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/05/1913:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-5
83.ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο18/05/1915:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-2
Κ10-3ος Όμιλος
(16η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
84.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο18/05/1910:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.4-7
85.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/05/1910:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
86.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο18/05/1911:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.4-0
87.ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή19/05/1909:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.7-4
88.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή19/05/1913:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.6-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 1
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/05/1916:45
Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 2
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Σάββατο25/05/1916:45
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕΚΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη22/05/1917:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη22/05/1918:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
4η φάση
5.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Πέμπτη23/05/1917:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη22/05/1916:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.