facebook
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Bridgestone

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


epsath 100 years

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 28/5/2024 12:17
  Η Πειθαρχική επιτροπή για παραβάσεις του Πειθαρχικού Κώδικα, στους αγώνες Κυπέλλου,      Πρωταθλημάτων & Υποδομών που διεξήχθησαν στις 25-26/5  καλεί σε γραπτή απολογία τους:           ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΟΣ    ΔΗΛΩΘΕΙΣΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΦΑ   ΟΜΑΔΑ   ΑΓΩΝΑΣ       1   ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡ.   ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΗΡΑΚΛΗ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-14 (2010), 24/5/2024 11:45
 Την ΤΡΙΤΗ 28/05/2024 και ώρα 15:15, καλούνται στο ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, μαζί με την Κάρτα Υγείας τους, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):   ΜΠΑΝΑΚΟΣ, ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ), ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΜΑΝΣΟΛΑΣ (ΠΕΥΚΗ),   ΓΛΥΚΟΣ, Μ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΤΗΣ Γ.Γ.Α , 21/5/2024 11:15
 Υπενθυμίζουμε, ότι στις 15/6 λήγει η προθεσμία για την επικαιροποίηση των στοιχείων των Σωματείων για την εγγραφή τους στο Αθλητικό Μητρώο για το έτος 2024 (e-kouros).   Υπενθυμίζουμε, επίσης, ότι στις 30/6 λήγει οριστικά η προθεσμία εναρμόνισης των καταστατικών των Αθλητικών Σωματείων με τον Αθλητικό Νόμο και θα πρέπει όποια σω... περισσότερα...

bridgestone epsathfb ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/05/2417:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΡΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)
4-0
2.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/05/2417:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
3.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/05/2417:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
4.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/05/2417:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α.3-0
5.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/05/2417:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-1
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/05/2417:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
3-1
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/05/2417:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΗΣΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-5
8.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/05/2417:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε.2-0
Κ 17 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή26/05/2418:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
4oς: ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
1-1 (πεν: 3-5)
Κ15 26ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή26/05/2411:00ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ Ν.0-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΑΓΩΝΑΣ PLAY - OFF (2ου - 3ου, 3ου ΟΜΙΛΟΥ)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/06/2417:30
ΑΓΩΝΑΣ PLAY - OFF (2ου - 3ου, 1ου ΟΜΙΛΟΥ)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/06/2417:30
ΑΓΩΝΑΣ PLAY - OFF (2ου - 3ου, 2ου ΟΜΙΛΟΥ)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/06/2417:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.