Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ & ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΡΙΩΝ Μ.Ο. ΜΑΣ Κ14, Κ-15 & Κ-16, 14/3/2024 19:24
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14 (2010) Την ΤΡΙΤΗ 19/03/2024 και ώρα 14:45, καλούνται στο ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες): ΜΠΑΝΑΚΟΣ, ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ), ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ, ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ), ΣΠΗΛΙΩΤΟ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14 (2010) Την ΤΡΙΤΗ 19/03/2024 και ώρα 14:45, καλούνται στο ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες): ΜΠΑΝΑΚΟΣ, ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ), ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ, ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ), ΣΠΗΛΙΩΤΟ... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Κ-17 & Κ-15, 12/3/2024 11:09
Ενημερώνουμε τα σωματεία που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομής Κ-17 & Κ-15, ότι μετά την ολοκλήρωση του 2ου Γύρου που προγραμματίζεται να γίνει στις 30/03/2024, εκτός από τις ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις (4) πρώτες θέσεις των Ομίλων των ισχυρών ομάδων, για τις οποίες έχουμε κάνει σχετική ανακοίνωση, και οι υ... περισσότερα...
Ενημερώνουμε τα σωματεία που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομής Κ-17 & Κ-15, ότι μετά την ολοκλήρωση του 2ου Γύρου που προγραμματίζεται να γίνει στις 30/03/2024, εκτός από τις ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις (4) πρώτες θέσεις των Ομίλων των ισχυρών ομάδων, για τις οποίες έχουμε κάνει σχετική ανακοίνωση, και οι υ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ, 09/3/2024 10:28
Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ ανακοινώνει ότι από ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024, θα λειτουργήσει ΝΕΑ Εισαγωγική Σχολή Διαιτησίας της Ένωσης. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή, συμπληρώνοντας και καταθέτοντας τη σχετική αίτηση μαζί με παράβολο είκοσι (20) ευρώ, στα γρ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ ανακοινώνει ότι από ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024, θα λειτουργήσει ΝΕΑ Εισαγωγική Σχολή Διαιτησίας της Ένωσης. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή, συμπληρώνοντας και καταθέτοντας τη σχετική αίτηση μαζί με παράβολο είκοσι (20) ευρώ, στα γρ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΣΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 2-0 |
2. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 2-0 |
3. | Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΠΑΡΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) | 1-0 |
4. | ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 1-3 |
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 3-0 |
6. | ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΙΣΣΑ Α. | 1-1 |
7. | ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ) | 0-2 |
8. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) | Κυριακή | 17/03/24 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 2-1 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | 0-1 |
10. | ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | 1-0 |
11. | ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 0-4 |
12. | ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΙΧΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-0 |
13. | ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 1-1 |
14. | ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. | 1-1 |
15. | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. | 0-0 |
16. | ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | 2-3 |
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ., ΛΑΡΙΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) | 8-0 |
Κ17 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΙΑΣΩΝ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΛΙΑΦΑΣ Α., ΚΥΡΟΓΛΟΥ Α. | 4-0 |
Κ17 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΡΑΣΣΑ Μ. | 3-3 |
Κ17 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Σάββατο | 16/03/24 | 13:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΡΔΙΑΣ Ν. | 0-6 |
Κ15 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 16/03/24 | 10:30 | ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. | 5-1 |
Κ15 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν. | 0-5 |
Κ15 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών) (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΛΟΥΤΣΟΣ Ι. | 3-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Κ13 8ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:15 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.