facebook
IEK ΑΛΦΑ
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ, 16/9/2021 17:01
 Ενημερώνουμε τα σωματεία που θα συμμετάσχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομής Κ-18, Κ-16 και Κ-14, για τα οποία προβλέπεται η συμμετοχή των ποδοσφαιριστών υποχρεωτικά με δελτίο αθλητικής ιδιότητος Ε.Π.Ο., ότι λόγω της πολύ μεγάλης καθυστέρησης στην επανέκδοση των νέων δελτίων, θα δοθεί η δυνατότητα, στα παραπάνω Πρωταθλήμ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ, 16/9/2021 13:19
 Όπως είναι γνωστό, στους αγώνες όλων των Πρωταθλημάτων τα σωματεία θα πρέπει να ορίζουν έναν υπεύθυνο COVID-19  και να τηρούν τα προβλεπόμενα πρωτόκολλα που έχει καθορίσει η Γ.Γ.Α.   Η Ε.Π.Σ.Α., για τη διευκόλυνση των σωματείων, έχει δημιουργήσει μία συγκεντρωτική κατάσταση για τους εισερχομένους στην αθλητική εγκα... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 13/9/2021 10:10
 Ενημερώνουμε τα σωματεία της Α΄Κατηγορίας ότι ενόψει της έναρξης του Πρωταθλήματος 26/9 και 3/10, μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/9/2021 να σπεύσουν να καταθέσουν στην Ένωση τα  προβλεπόμενα έγγραφα προκειμένουν να αντικαταστήσουν τα παλιά δελτία αθλητικής ιδιότητας των ποδοσφαιριστών τους.   Υπενθυμίζουμε ότι η αντικατάστασ... περισσότερα...

iek alfa epsathfb iek alfa ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

1η Φάση
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο18/09/2116:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
2.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/09/2116:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-2
3.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/09/2116:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-1
4.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/09/2116:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
5.ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/09/2116:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2 παρ.
6.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/09/2116:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
7.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/09/2116:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.3-1
8.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο18/09/2116:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-1
9.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/09/2116:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.6-0
10.ΠΕΥΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/09/2116:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.5-0
11.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/09/2116:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-1 παρ.
12.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/09/2116:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-0
13.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο18/09/2116:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
14.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/09/2110:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-4
15.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/09/2110:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-6
16.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/09/2110:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
17.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/09/2116:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
18.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/09/2116:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-4
19.ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/09/2116:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.0-4
20.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/09/2116:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-0
21.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/09/2116:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
22.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/09/2116:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.3-0
23.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή19/09/2116:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
24.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/09/2116:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
25.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/09/2116:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-2
26.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/09/2116:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
27.ΑΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/09/2116:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.